İdari Kadro

YÖNETİCİ MALİ MÜŞAVİR HANDE ORHAN

Yönetici Mali Müşavir

Mm Hande Orhan ilk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi  işletme bölümünden  mezun olmuştur. 2018 Yılında mali müşavirlik belgesini almıştır. Ayrıca Atatürk Üniversitesi Adalet Yüksek Okulu mezunu olup, şu an aktif olarak Kosova Üniversium Üniversitesi Hukuk Fakültesi bölümünde eğitimine devam etmektedir. 2015 yılından tarihinden itibaren Arel hukuk bünyesinde yönetici olarak devam etmektedir. Evli, 2 çocuğu bulunmaktadır.

KAYIT & RAPORLAMA UZMANI RABİA TUNA

Kayıt & Raporlama Uzmanı

Trabzon’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Trabzon’un Akçaabat ilçesinde tamamladı. 2008 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Bilgisayar teknolojileri ve Programlama bölümünü bitirdi. Mezun olduktan sonra bilişim sektörü ve otomotiv sektöründe hizmet veren firmalarda yer aldı. 2016 yılında Arel Hukuk bünyesinde yönetici asistanı olarak başladığı görevine, 2018 yılı itibari ile kayıt ve raporlama sorumlusu olarak devam etmektedir.

YÖNETİCİ İDARİ ASİSTANI NAGİHAN YILDIRIM

Yönetici Asistanı

İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamlamıştır. 2007 yılında Celal Bayar Üniversitesi Gördes MYO Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümünden bölüm birincisi olarak mezun olduktan sonra, 2009 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden yüksek onur belgesi alarak mezun olmuştur. 12 yılı aşkın süredir hukuk sektöründe çalışmış olup, Nisan 2024 tarihi itibariyle Arel Hukuk bünyesinde yönetici idari asistanı olarak görev almaktadır.