İdari Kadro

YÖNETİCİ MALİ MÜŞAVİR HANDE ORHAN

Yönetici Mali Müşavir

Mm Hande Orhan ilk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi  işletme bölümünden  mezun olmuştur. 2018 Yılında mali müşavirlik belgesini almıştır. Ayrıca Atatürk Üniversitesi Adalet Yüksek Okulu mezunu olup, şu an aktif olarak Kosova Üniversium Üniversitesi Hukuk Fakültesi bölümünde eğitimine devam etmektedir. 2015 yılından tarihinden itibaren Arel hukuk bünyesinde yönetici olarak devam etmektedir. Evli, 2 çocuğu bulunmaktadır.

İK VE İDARİ İŞLER MÜDÜRÜ İLKER AY

İK ve İdari İşler Müdürü

İK ve İdari İşler Müdürü İlker AY, ilk ve orta öğrenimini Eskişehir’de tamamladıktan sonra Gazi Üniversitesi İİBF Kamu Yönetiminden mezun olmuştur. Ayrıca Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümünde eğitimini sürdürmektedir. Kamu kurumlarında, finans sektöründe ve SPK&BDDK lisanslı firmalarda çeşitli kademlerde yöneticilik yapmış ve Kasım 2021 yılından itibaren Arel Hukuk bünyesine dahil olmuştur.

MALİ MÜŞAVİR AYHAN GÜNERİ

Muhasebe ve Mali işler yetkilisi

Mm Ayhan GÜNERİ ilk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi (örgün eğitim) işletme bölümünden 1994 yılında mezun olmuştur. 2003 Yılında mali müşavirlik belgesini almıştır.Otomotiv , sigorta ve yapı malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren firmalarda muhasebe ve mali işlerde yöneticilik kademelerinde bulunmuştur. Eylül 2021 tarihinden itibaren Arel hukuk bünyesinde muhasebe ve mali işler yetkilisi olarak devam etmektedir.

KAYIT & RAPORLAMA UZMANI RABİA TUNA

Kayıt & Raporlama Uzmanı

Trabzon’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Trabzon’un Akçaabat ilçesinde tamamladı. 2008 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Bilgisayar teknolojileri ve Programlama bölümünü bitirdi. Mezun olduktan sonra bilişim sektörü ve otomotiv sektöründe hizmet veren firmalarda yer aldı. 2016 yılında Arel Hukuk bünyesinde yönetici asistanı olarak başladığı görevine, 2018 yılı itibari ile kayıt ve raporlama sorumlusu olarak devam etmektedir.

YÖNETİCİ ASİSTANI ÖZLEM VURAL

Yönetici Asistanı

Özlem Vural, Erzurum’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Erzurum, Trabzon, Sakarya illerinde tamamladı. Trakya Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik bölümünü okudu. Kısa bir süre turizm sektöründe yer aldıktan sonra 2014 yılında bir hukuk ofisinde icra personeli olarak çalışmaya başladı. Bununla eşzamanlı olarak Atatürk Üniversitesi Adalet bölümünü bitirdi. 2019 yılından itibaren Arel Hukuk bünyesinde yönetici asistanı olarak görev almakta ve eğitim hayatına devam etmektedir.