İdari Kadro

YÖNETİCİ MALİ MÜŞAVİR HANDE ORHAN

Yönetici Mali Müşavir

Mm Hande Orhan ilk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi  işletme bölümünden  mezun olmuştur. 2018 Yılında mali müşavirlik belgesini almıştır. Ayrıca Atatürk Üniversitesi Adalet Yüksek Okulu mezunu olup, şu an aktif olarak Kosova Üniversium Üniversitesi Hukuk Fakültesi bölümünde eğitimine devam etmektedir. 2015 yılından tarihinden itibaren Arel hukuk bünyesinde yönetici olarak devam etmektedir. Evli, 2 çocuğu bulunmaktadır.

KAYIT & RAPORLAMA UZMANI RABİA TUNA

Kayıt & Raporlama Uzmanı

Trabzon’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Trabzon’un Akçaabat ilçesinde tamamladı. 2008 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Bilgisayar teknolojileri ve Programlama bölümünü bitirdi. Mezun olduktan sonra bilişim sektörü ve otomotiv sektöründe hizmet veren firmalarda yer aldı. 2016 yılında Arel Hukuk bünyesinde yönetici asistanı olarak başladığı görevine, 2018 yılı itibari ile kayıt ve raporlama sorumlusu olarak devam etmektedir.

YÖNETİCİ HUKUK ASİSTANI FULYA ÖZÇELİK

Yönetici Asistanı

İstanbul doğumlu olup, ilk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’ da tamamlamıştır. 2002 yılında Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (ön lisans) bölümünden mezun olduktan sonra, lisans öğrenimine Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünde devam etmiş ve 2013 yılında mezun olmuştur. Turizm sektöründe, devlet kurumlarında yönetici görevlerinde çalışmış olup, 2010 yılında ise hukuk sektöründe görev almaya başlamıştır. Mart 2022 yılından itibaren ise Arel Hukuk bünyesine dahil olmuştur. Evli, 2 çocuğu bulunmaktadır.

YÖNETİCİ İDARİ ASİSTANI ŞEHNAZ DAŞTAN

Yönetici Asistanı

İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamlamıştır. 2019 yılında Adıgüzel Üniversitesi MYO Adalet bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra Kocaeli Üniversitesinde İşletme Yönetimini  kazanmıştır. Daha çok gıda ve hizmet sektöründe çalışmış olup Nisan 2022 tarihi itibariyle Arel Hukuk bünyesinde yönetici idari asistanı olarak görev almaktadır.