Avukatlarımız

AV. SALİH ORHAN (Large)

KURUCU AVUKAT SALİH ORHAN

Kurucu Avukat

1973 yılında Antalya İli, Elmalı İlçesinde doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini Elmalı İlçesinde tamamlamıştır. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1998 yılında mezun olmuş olup, 1998 yılından itibaren faal olarak serbest avukatlık hizmeti faaliyetini sürdürmektedir. Arel Hukuk bürosunun kurucusudur. Evli, 2 çocuğu bulunmaktadır. 2014 yılında Özyeğin Üniversitesi Özel Hukuk alanın yüksek lisans eğitimi almıştır. Spor Hukuku, Enerji Hukuku, Borçlar Hukuku ve Ticaret Hukuku alanında uzmanlaşmıştır.

KIDEMLİ AVUKAT EZGİ DEMİRTAŞ

Dava Departmanı Avukatı

Av. Ezgi DEMİRTAŞ ilk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamladıktan sonra İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2015 yılında mezun olmuştur. Ayrıca Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde eğitimini sürdürmektedir. Telekomünikasyon ve Haberleşme, bankacılık ve finans, sigortacılık sektörlerinde faaliyet gösteren kurumsal şirketlerin vekilliğini yapan özel bir hukuk bürosunda zorunlu avukatlık stajını tamamlaması akabinde aynı hukuk bürosunda avukatlık faaliyetini sürdüren Av. Ezgi Demirtaş; Aralık 2020 yılından itibaren Arel Hukuk bünyesinde dava departmanında görev almakta ve ağırlıklı olarak Enerji, Ticaret, Gayrimenkul, İş ve Borçlar Hukuku alanlarındaki uyuşmazlıklar üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir.

KIDEMLİ AVUKAT MUSTAFA OĞUZHAN KERSE

İcra Departmanı Avukatı

Av. Mustafa Oğuzhan KERSE İlk, orta ve lise eğitimini Mersin ilinde tamamladıktan sonra Lefke Avrupa Üniversitesinden 2018 yılında mezun olmuştur. Elektrik Dağıtım, Enerji, Pazarlama, Üretim, Kimya Endüstrisi, Otomotiv, İnşaat, Finans, Bankacılık sektörlerinde faaliyet gösteren kurumsal şirketlerin vekilliğini yapan özel bir hukuk bürosunda zorunlu avukatlık stajını tamamladı akabinde aynı hukuk bürosunda avukatlık faaliyetini sürdüren Av. Mustafa Oğuzhan KERSE; Ekim 2021 yılından itibaren Arel Hukuk bünyesinde İcra departmanında görev almakta ve ağırlıklı olarak İcra satış süreçleri, İcra takip süreçleri, İş ve Borçlar Hukuku alanlarındaki süreçlerin yürütülmesi ve raporlanması üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir.

KIDEMLİ AVUKAT MEFTUN ULUDOĞAN

Dava Departmanı Avukatı

Av. Meftun ULUDOĞAN, Mersin doğumlu olup, ilk ve orta eğitim ve öğretimini Mersin’de tamamladıktan sonra Yakın Doğu Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2015 yılında mezun olmuştur. Yine Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında uzmanlık eğitimine devam etmektedir. Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, İş Hukuku, İcra – İflas Hukuku ve Kat Mülkiyeti Hukuku alanında faaliyet sürdüren kurumsal şirketlerin vekilliğini üstlenen özel bir hukuk bürosunda zorunlu avukatlık stajını tamamlaması üzerine yine dava çeşitliği bulunan hukuk bürosunda avukatlık faaliyetlerini sürdüren Av. Meftun ULUDOĞAN, Kasım 2021 tarihinden bu yana Arel Hukuk bünyesinde dava departmanında görev almakta ve ağırlıklı olarak Enerji, Ticaret, Gayrimenkul, İş ve Borçlar Hukuku alanlarındaki uyuşmazlıklar…