Avukatlarımız

AVUKATLAR GRUP 3 (Large)

Av. Salih ORHAN

Kurucu Avukat

1973 yılında Antalya İli, Elmalı İlçesinde doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini Elmalı İlçesinde tamamlamıştır. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1998 yılında mezun olmuş olup, 1998 yılından itibaren faal olarak serbest avukatlık hizmeti faaliyetini sürdürmektedir. Arel Hukuk bürosunun kurucusudur. Evli, 2 çocuğu bulunmaktadır. 2014 yılında Özyeğin Üniversitesi Özel Hukuk alanın yüksek lisans eğitimi almıştır. Spor Hukuku, Enerji Hukuku, Borçlar Hukuku ve Ticaret Hukuku alanında uzmanlaşmıştır.

Av. Batuhan EKİNCİ

Yönetici Avukat

Av. A. Batuhan Ekinci İstanbul doğumlu olup ilk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra 2009 yılında burslu olarak Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde “Hukuk”, 2016 yılında ise yine burslu olarak Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Özel Hukuk alanında “Yüksek Lisans” eğitimini tamamlamıştır. Türkiye’nin önde gelen finans ve enerji piyasalarında faaliyet gösteren kurumlarında in-house olarak görev almasına müteakip Aralık 2020 yılından itibaren Arel Hukuk Bünyesinde “Yönetici Avukat” olarak görevini sürdürmektedir. Av. Batuhan Ekinci Arel Hukuk bünyesinde İcra-İflas, Ticaret ve Borçlar Hukuku alanında çalışmalarını sürdürmekte olup ileri derecede İngilizce bilmektedir.

Av. Esma BAYRAKTAROĞLU

Dava Departmanı Avukat

2021 yılında Arel Hukuk Bürosu Danışmanlık Ofisi’ne katılan Esma Bayraktaroğlu Çan, 1983 Rize doğumludur. Orta ve Lise öğrenimini Rize Anadolu Lisesi’nde tamamlamış, 2010 yılında Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. 2011 yılında Rize ilinde avukatlık stajını yapmıştır. Türkiye Barolar Birliği’nin İleri Eğitim Programları arasında yer alan Vergi Hukuku ve Enerji Hukuku alanında ki eğitimlere katılmıştır. Meslek hayatına ilk adımını kendisine ait hukuk bürosuyla atmıştır. Banka ve finans kuruluşları, Enerji firması gibi çeşitli kurumlara ve diğer müvekkillerine hizmet vermiş, 2012-2014 yılları arasında Rize Barosu CMK komisyonunda üye olarak görev almıştır. Evli ve bir çocuk sahibidir. Meslek hayatına Yönetici ve Kıdemli Avukat…

Av. Ezgi DEMİRTAŞ

Dava Departmanı Avukat

Av. Ezgi DEMİRTAŞ ilk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamladıktan sonra İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2015 yılında mezun olmuştur. Ayrıca Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde eğitimini sürdürmektedir. Telekomünikasyon ve Haberleşme, bankacılık ve finans, sigortacılık sektörlerinde faaliyet gösteren kurumsal şirketlerin vekilliğini yapan özel bir hukuk bürosunda zorunlu avukatlık stajını tamamlaması akabinde aynı hukuk bürosunda avukatlık faaliyetini sürdüren Av. Ezgi Demirtaş; Aralık 2020 yılından itibaren Arel Hukuk bünyesinde dava departmanında görev almakta ve ağırlıklı olarak Enerji, Ticaret, Gayrimenkul, İş ve Borçlar Hukuku alanlarındaki uyuşmazlıklar üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir.