Avukatlarımız

AV. SALİH ORHAN (Large)

KURUCU AVUKAT ARABULUCU SALİH ORHAN

Kurucu Avukat

1973 yılında Antalya İli, Elmalı İlçesinde doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini Elmalı İlçesinde tamamlamıştır. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1998 yılında mezun olmuş olup, 1998 yılından itibaren faal olarak serbest avukatlık hizmeti faaliyetini sürdürmektedir. Arel Hukuk bürosunun kurucusudur. Evli, 2 çocuğu bulunmaktadır. 2014 yılında Özyeğin Üniversitesi Özel Hukuk alanın yüksek lisans eğitimi almıştır. Spor Hukuku, Enerji Hukuku, Borçlar Hukuku ve Ticaret Hukuku alanında uzmanlaşmıştır. Arabuluculuk Sicilinde 20495 numara ile kayıtlı arabulucu ünvanına sahiptir.

Stj. Av. Abdulsamet Köse

Stajyer Avukat

Stajyer Av. Abdulsamet KÖSE; ilk ve orta öğrenimini Kayseri’de tamamlamıştır. Trabzon Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2022 yılında mezun olmuştur. Üniversite yıllarında Trabzon Barosu staj komisyonunda birçok eğitim ve seminerde rol almış olup, ağırlıklı olarak İş, Borçlar, Gayrimenkul ve Ticaret Hukuku alanlarında çalışmalarda bulunmuştur. Ağustos ayı itibarı ile yasal stajını başlatarak ofisimiz bünyesinde dava departmanında görev almaktadır. Ağırlıklı olarak Enerji, İcra İflas, Ticaret, Gayrimenkul, İş ve Borçlar Hukuku alanlarındaki uyuşmazlıklar üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Av. Dilanur Kapucu

Dava Departmanı Avukatı

Av. Dilanur KAPUCU ilk ve orta öğrenimini Karabük’te tamamladıktan sonra Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2018 yılında mezun olmuştur. Yasal Stajını İş hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Ceza Hukuku, Borçlar Hukuku, Aile Hukuku alanlarında faaliyet gösteren özel bir hukuk bürosunda yapmış akabinde kurumsal şirket vekilliği yapan bir hukuk ofisinde Tüketici Hukuku Ceza Hukuku İcra ve İflas Hukuku alanlarında çalışmıştır. Eylül 2022 tarihi itibariyle Arel Hukuk Bürosu bünyesinde dava departmanında görev almakta ve ağırlıklı olarak Enerji, Ticaret, Gayrimenkul, İş ve Borçlar Hukuku alanlarındaki uyuşmazlıklar üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir.